Na našom SoundCloud profile nájdeš live sety z našich párties z parádnych lokácií ako sú bratislavské kluby Sundeck, IXEL (WAX) a Radosť, či košické Tabačka Kulturfabrik a Kino Úsmev. Sety od Mulya, Sobek, Guzy, Philipp Straub, Peter Makto & Gregory S, Egbert, alebo od našich rezidentov a ďalších hostí určite potešia tvoj deň.

K počúvaniu hudby síce stačia repráky, ale nič tým nepokazíme, ak ju budeme aj pekne vizuálne prezentovať. Na našom Instagrame nájdeš výber kvalitných fotiek, ktoré autenticky odovzdávajú super vibe na našich akciách. Taktiež, každý pondelok tu predstavíme našu selekciu Top 10 najlepších releasov z predošlého týždna, v rámci rubriky Moody Selections. V neposlednom rade tu zverejňujeme aj krátke ukážky našich článkov z Moodyverse Music Blogu.

Na našom Facebooku zverejňujeme články z nášho blogu, dôležité informácie o našich podujatiach a taktiež fotoalbumy, ktoré sa snažia odzrkadliť ten veľmi príjemný vibe, ktorý nás sprevádza na týchto udalostiach. A taktiež veľa, veľa čerstvej a kvalitnej hudby.

Chceš mať stále čerstvú selekciu súčasnej elektronickej hudby pri cvičení, či práci? Náš týždenne aktualizovaný Moody Selections playlist vás určite poteší. Už si ho ukladáš, však?

Komunita: Moodyverse Music Community

Facebooková skupina plná Moodypeople!

Skupina je určená najmä všetkým milovníkom súčasnej elektronickej hudby, najviac sa pohybujeme okolo vydavateľstiev Afterlife, Diynamic, Innervisions (a artistov okolo nich) a hudobných žánrov Melodic House & Techno, Indie Dance a Dark Disco. Cieľ tejto komunity je zhodný s cieľom fungovania komunity Moody, čiže zdielanie hudby, ktorá nám prináša pozitívny zážitok a emócie, ktorá má hodnotu, posúva nás vopred, núti nás hlbšie sa zamýšľať a istým spôsobom nás inšpiruje.

Radi privítame všetkých, ktorí by sa radi podelili s trekmi, ktoré sa spájajú s našim hudobným svetom. Pre prehľadnosť skupiny platí pravidlo 1 post / deň pre každého člena. Nájdete tu rôzne diskusie, hlasovania, súťaže, no hlavne veľa ľudí s podobným hudobným vkusom. Taktiež tu vytvárame priestor k diskusii o našich článkoch v blogu.