Na začiatku bola láska k elektronickej hudbe a vízia realizovať kvalitné hudobné akcie, kde dobrý vibe ide ruka v ruke so špičkovým zvukom, atraktívnymi vizuálmi a perfektným line-upom.

Moody sme založili v roku 2013 a odvtedy sme takých udalostí stihli zorganizovať viac ako 70. Tím Moody založil a vedie Denes Toth a na koncepte úzko spolupracuje s DJmi Koník, PLUSplus, Gustawson a Mowonic.

Spočiatku lokálny koncept v Tornali nabral celonárodný rozmer organizovaním eventov v košickej Tabačke Kulturfabrik a Kine Úsmev a v bratislavských kluboch Radosť, IXEL (terajší WAX) a Sundeck. Inšpirovaní mnohými obľúbenými umelcami, vydavateľstvami a udalosťami sme vytvorili vlastný hudobný koncept.

Tvoríme a organizujeme podujatia nekomerčnej elektronickej hudby, koncerty, showcasy, výstavy a premietania filmov – vždy s jasným cieľom: priblížiť sa k dokonalosti. Tak to robíme radi, tak nás to napĺňa a ženie dopredu.

 

„Predstav si, že ideš na stand-up comedy, ale všetky vtipy si už predtým počul. Alebo si predstav, že by si vedel koniec každého filmu. Tak prečo potom čakáš od DJa, že bude hrať zrovna tie veci, ktoré poznáš?“ (Boy George)